Gizlilik Politikası

www.yenibirstaj.com internet sitesinin (bundan böyle "yenibirstaj" olarak anılacaktır.) kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

Yenibirstaj kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini yenibirstaj ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece yenibirstaj veri tabanında tutulmaktadır. Kişiler yenibirstaj'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme olanağına sahiptirler. yenibirstaj kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden değiştirme ve düzeltmeyi yapabilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem yenibirstaj, hem de yenibirstaj'in diğer online hizmetleri için geçerlidir.

Bilgilerinizin Sistemde Tutulması

yenibirstaj kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında ilan ekleme esnasında paylaşmış olduğunuz bazı bilgiler (e-posta ve şehir gibi) kişiye özel alanlarınız da yenibirstaj tarafından paylaşılmamaktadır. Yenibirstaj, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve yenibirstaj kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen yenibirstaj veri tabanında gizli olarak tutulmaktadır.